Rita Ora, İspanya tatilinde havuz başında görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yüzü görünmeyen bir erkekle pozunu yayınlayan Rita Ora, “Güzel zamanlar, hatıralar, telefonumdaki rastgele fotoğraflar…” notunu düşmüştü. 30 yaşındaki İngiliz yıldızın yanındaki gizemli kişinin, kendisinden 15 yaş büyük Yeni Zelandalı yönetmen ve oyuncu Taika Waititi olduğu ortaya çıktı.

ÜÇÜ BİRBİRİNİ ÖPMEYE DOYAMADI

Rita Ora, geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Taika Waititi’nin Avustralya Sidney’deki evinde görüntülendi. ABD’li oyuncu Tessa Thompson da objektiflere yansıyan isimler arasındaydı.

Tessa Thompson ve Rita Ora-Taika Waititi çiftinin oldukça samimi halleri herkesi şaşırttı. Bütün gece süren partinin ardından çekilen bu görüntüler gündem oldu.

HAYRANLARINI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Herkesin birbirini öptüğü ortamdaki rahatlık, dünyaca ünlü şarkıcı Rita Ora’nın hayranlarını da şaşkına çevirdi. Taika Waititi’nin Sidney’deki evinde uzun süre birbirlerine sarmaş dolaş halde oturan Tessa Thompsonve ünlü çiftin, partide bolca öpüşmesi dikkat çekti.

“BUNLAR İSTEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER DEĞİL”

Şu sıralar ‘Thor’ serisinin yeni halkası ‘Love and Thunder’ın yönetmen koltuğunda oturan 45 yaşındaki Waititi’nin o görüntülerden dolayı yapımcılarla arasının açıldığı konuşulmuştu.

İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlere göre; Yapım şirketinin, “Bunlar istediğimiz görüntüler değil” diye yorumlandığı iddia edilmişti. Taiki Waititi ise böyle bir ilişki yaşıyor olsa bile bunda ne gibi bir sorun olabileceği sorusunu yöneltti. Yapım şirketinin üst düzeyine yakın bir kaynak, Waititi’nin sergilediği görüntülerin çizgiyi aştığını savunduklarını belirtmişti.

“HER ŞEY ÇOK ÇABUK YAYILIYOR”

Taika Waititi, çıkan haberlerden sonra Avustralya’da yayınlanan The Sydney Morning Herald gazetesine konuştu. Waititi, “Sanırım internetin hakim olduğu bir dünyada her şey çok çabuk yayılıyor. Ayrıca bu gerçekten o kadar önemli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil! Ben yanlış bir şey yapmıyordum” dedi.

“EVİMDE GİBİ HİSSETTİRDİLER”

Oscar ödüllü yönetmen, o görüntülerin çekildiği sırada çocuklarını neredeyse yedi aydır görmediğini belirterek, etrafında kendisini seven, iyi hissettiren insanlar olduğunu vurguladı. Waititi, o gün yanında bulunan insanların kendisini evinde hissettirdiklerini de sözlerine ekledi.

GÜNEŞLENİRKEN GÖRÜNTÜLENDİ

İngiliz şarkıcı Rita Ora, son olarak İspanya’nın Madrid kentinde bir yüzme havuzunda güneşlenirken görüntülendi. 27 derece sıcakta şezlongda uzanırken güneşin tadını çıkaran oraya bilinmeyen bir erkek arkadaşı eşlik etti.

Yeni Zelandalı yönetmen Taika Waititi ile bir yıla yakın süredir aşk yaşayan ve evlilik hazırlığı yapan Rita Ora, sık sık sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.