Sen Sevda mısın Yoksa Yalan Dolan? Türkçe Popun Prensi Buray’a Sevgilisi Ezgi Şenler’den Öpücüklü İlan-ı Aşk

Türk pop müziğinin son yıllardaki en sevilen ismi, romantik prens Buray yeni aşkını cümle aleme ilan etti. Bir süredir hayatında kimse olmayan ünlü şarkıcının, gönlünü oyuncu Ezgi Şenler’e kaptırdığı söyleniyordu. Çift, dün akşam gerçekleşen bir davete el ele, göz göze katıldı!

Türk pop müziğinin son yıllardaki en sevilen ismi Buray, çıkardığı her şarkısı ve her albümüyle hit olmaya devam ediyor.

Uzun süre boyunca Ferhat Göçer, Ömür Gedik, Selim Güngören gibi pek çok isme şarkı sözü yazarlığı yapan, aynı zamanda Haluk Levent, Gökhan Tepe, Soner Arıca, Berksan, Rober Hatemo ve İzel gibi pek çok sanatçıya gitarist olarak konserlerinde eşlik eden Buray, 2015 yılında çıkarmış olduğu albümüyle büyük kitlelere hitap etti.

2015’de çıkartmış olduğu “1 Şişe Aşk” albümünde yer alan “İstersen” ve “Sen Sevda Mısın” şarkıları ile o yaza damgasını vurmuştu.

Ardından 2016’da ‘Sahiden’ albümünü çıkartan Buray, ‘Aşk mı Lazım’, ‘Mecnun’ gibi parçalarıyla da kariyerinde büyük çıkış elde etmişti. Ardından yayınladığı tüm singlelar ve albümler de birbiri ardına başarılarını pekiştirmeye devam etti.

Müziğin en sevilen isimlerinden, Kıbrıs şivesiyle herkesin gözünde sempatik bir imaj çizen Buray’ın özel hayatı da bir hayli yakın takipte.

Bunca aşk şarkısını kime ve hangi duygularla yazdığı tabii ki merak ediliyor. Aşkın acısını da tatlısını da sözlerinde bir hayli yansıtıyor kendisi.

Kendisi 2022 yılında meslektaşı Ayşe Özyılmazel ile bir aşka yelken açmıştı bildiğiniz gibi.

Herkesi şaşırtan ve son derece hızla başlayan bu aşkın sonu da, başlangıcı gibi hızlı olmuştu. Ayrılığın ardından kendisine gelen sorulara ‘İlişkimiz gitmiyor.’ diyerek yanıt veren Buray, ‘Ben artık kısmetimin kapandığına inanıyorum. Bakalım göreceğiz artık, akışına bıraktım. Fallara inanmıyorum artık, kadere bıraktım. Çıkarsa çıkar yoksa da olmaz zaten. Evlilik ise zor ama büyük de konuşmamak lazım.’ demişti.

Geçtiğimiz Mart ayında, Buray’ın gönlünü daha önce Bodrum Masalı, Teşkilat gibi dizilerle adını duyuran oyuncu Ezgi Şenler’e kaptırdığı söylenmişti.

İkiliden iddiayı doğrulayan ya da yalanlayan herhangi bir açıklama gelmemişti. Aynı zamanda magazinde yer alan duyumlara göre aşklarını gözlerden ve basından uzak yaşamak istedikleri söylenmişti.

Çiftten beklenen itiraf geldi! Dün akşam gerçekleşen Elle Style Awards etkinliğine damgasını vuran olaylardan bir tanesi de Buray ve Ezgi Şenler çifti oldu.

İkili ödül törenine el ele katıldı ve basın mensuplarına sık sık poz verdi. Neşeli ve mutlu halleri elbette gözden kaçmadı.

Birbirlerine son derece yakıştırılan çiftin ilk fotoğrafları da sosyal medyada olay oldu.

Hayranları ne kadar yakıştıklarından ve tatlı olduklarından bahsederken, görenler ‘Maşallah’ demeden geçmedi. Çifte ‘Yılın aşkı.’, ‘Çok tatlı olmuşlar.’ gibi yorumlar yağdı.

Törende Ezgi Şenler’in kendisini öptüğü bu pozu Instagram hikayesinde paylaşan Buray, cümle aleme de ilan-ı aşk etmiş oldu.

Ezgi Şenler de sevgilisinin bu paylaşımını beyaz kalp koyarak alıntılamayı es geçmedi.

Şenler de ödül törenine kendisini hazırlayan Cihan Nacar’a teşekkür ederken, sevgilisi Buray ile olan fotoğrafını paylaşmayı tercih etti.

Siz bu çiftimizi nasıl buldunuz? Gelin yorumlarda buluşalım! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir