Süleyman Soylu: Rezil, terbiyesiz, ahlaksız Kılıçdaroğlu

İçişleri Bakanı ve AKP milletvekili adayı Süleyman Soylu, AKP Eyüpsultan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikte siyasilerin olduğu iddia edilen seks kasetlerine ilişkin de konuştu.

Soylu açıklamasında Kemal Kılıçdaroğlu’na “rezil, terbiyesiz, ahlaksız” diyerek “Bana kendi milletvekilinin kasetini, ‘Ne olursun Süleyman Soylu bunu bul’. Bu milletvekilinin kasetini, bunu söylemeyecektim ama söyleyeceğim. Biz insanlık yaptık, adamlık yaptık. Gittik Kıbrıs’ta yakaladık kasetleri aldık” ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun eleştiren Soylu, “Rezil, terbiyesiz, ahlaksız Kılıçdaroğlu. Bana kendi milletvekilinin kasetini, ‘Ne olursun Süleyman Soylu bunu bul’. Bu milletvekilinin kasetini, bunu söylemeyecektim ama söyleyeceğim. Biz insanlık yaptık, adamlık yaptık. Gittik Kıbrıs’ta yakaladık kasetleri aldık, sakladık ve bugüne kadar kendi milletvekilinin kaseti çıkmadı.

Sen edepsiz bir adamsın ki FETÖ ile işbirliği yapıyorsun, insanların kasetlerini ortaya koyuyorsun. Biz namuslu insanlarız. Aile mahremiyetinin ne olduğunu biliyoruz. İnsanların aileleri yok mu? İnsanları montaj kasetlerle, insanlara birtakım şeylerle itibar suikastı yapabilecek bir anlayışı ortaya koyabiliyorsun. Kendin söyledin, kendin arkadaşlarını gönderdin, rica ettin. ‘Allahını seversen milletvekilimin kasetini bul ve yok et” diye. Ne edepsiz bir adammışsın sen. Gerekirse isim veririm ama isim vermem çünkü herkes biliyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*